Hodnocení zákazníků

Hodnocení Google:


EkoBIT - Pokladny, Software
Pan Rasovsky pro nas pracuje jiz dele jak rok a pisi hodnoceni, ktere je 5 hvezd malo! :-)
Martin Maťko
S Martinom som spolupracoval na novom projekte v .NET Core a Angular. Ako na back-ende tak i front-ende dokáže pracovať veľmi efektívne s vysokou kvalitou kódu. Oceňujem hlavne jeho univerzálnosť a samostatnosť pri programovaní, ktorá je nutná pri nárazových projektoch.
Think Easy
S Martinem jsme spolupracovali na úpravách existující webové aplikace realizované pomocí ASP.NET a Vue.js. Od začátku byla spolupráce pohodová, Martin si vždy zjistil vše, co nebylo v zadání jasné, než na tom začal pracovat, a tak dodržel rozpočet i časový odhad. Doladil s námi ihned po dokončení i nějaké vícepráce a případné opravy. Martin měl zájem vše dokončit a průběžně se ptal, zda je klient se vším spokojený. Jak klient, tak my jsme byli spokojení s Martinovou prací. Spolupráci s Martinem doporučuji také z důvodu dobrého poměru cena výkon. Matěj Schuh, Development Leader a jednatel ve společnosti Think Easy s.r.o.. // We cooperated with Martin on existing web application in ASP.NET and Vue.js. From the begining, the cooperation was smooth, if something wasn't clear, Martin requested clarification, before begining of work, therefore he never got over his time and budget estimations. Right after delivery Martin made some additional work and fixed all occasional bugs. Martin was focused on completing the project as whole, so he was interested in our clients opinion. We as Think Easy and also our client was satisfied with Martin work. We also reccomend cooperation with Martin because of price perfomance ratio. Matěj Schuh, Development Leader a Executive at Think Easy s.r.o..
Filip Žid
S Martinem spolupracujeme již delší dobu a z naší strany je naprostá spokojenost. Řešíme spolu především velké projekty, kdy s Martinem projdeme, zadaní, nastavíme procesy, termíny a následnou realizaci. Mám zde jistotu splnění zakázky, dodržení termínu a odpovídající kvalitu. Probíhají pravidelné konzultace, díky kterým jsou vždy správně pochopeny úkoly. Martina určitě doporučuji, je spolehlivý, samostatný a pokud potřebujete splnit zakázku od zadání až po předání včetně vysvětlení a dokumentace, je Martin správná volba. Děkuji Martine
Matěj Schuh
S Martinem jsme spolupracovali na úpravách existující webové aplikace realizované pomocí ASP.NET a Vue.js. Od začátku byla spolupráce pohodová, Martin si vždy zjistil vše, co nebylo v zadání jasné, než na tom začal pracovat, a tak dodržel rozpočet i časový odhad. Doladil s námi ihned po dokončení i nějaké vícepráce a případné opravy. Martin měl zájem vše dokončit a průběžně se ptal, zda je klient se vším spokojený. Jak klient, tak my jsme byli spokojení s Martinovou prací. Spolupráci s Martinem doporučuji také z důvodu dobrého poměru cena výkon. Matěj Schuh, Development Leader a jednatel ve společnosti Think Easy s.r.o..
Tomáš Gavlas
Thank you very much for the professional editing of the website. Perfect communication and result, I'd love to be back :-)
Tomáš Procházka
Perfect approach, communication and work done. I recommend.
Martin Krpenský
Skvělá domluva, práce vždy odvedena v termínu.
Marek Fiala
Skvělá spolupráce! Vše, co jsem si vymyslel byl schopný splnit do puntíku a velmi často jsme se bavili o jednotlivých komplementech na webu, aby dávaly co největší smysl. Díky! :-)
Eliska Polackova
Rychlé a bezchybné služby, trpělivost, ochota poradit, pokud jako "počítačový analfabet" úplně nerozumím, co se po mě chce, skutečně pochopit, co mě jako příjemce služby trápí, a prostřednictvím individuálního přístupu to vyřešit. Oceňuji především "nemechaničnost" přístupu pana Rašovského, a naopak ochotu zorientovat se ve specificitě zákazníka a daného problému. A k tomu velmi rozumná cena. Rozhodně doporučuji!
Marian Pauco
Matúš Radev
Budu rád, když mi napíšete

Hodnocení Webtrh:


Webtrh uživatel KIARAsolutions
08.06.2020
Čo bolo dané v špecifikácii, to bolo dodané. Taktiež pri požiadavkach na dodatočné úpravy ochota a flexibilita.
Webtrh uživatel DMK
24.10.2019
Požadovaný vývoj administrace a napojení na API byl odveden velmi rychle, komunikace byla rychlá a excelentní.
Webtrh uživatel mvr420k
17.03.2018
Objednal jsem u Martina .NET webovou aplikaci na DotVVM. Všechno bylo uděleno přesně podle dohody a v čas. Spolupráce proběhala bez problémů. Co se tyče kódu tak je čitelný a pochopitelný. Když budete mít nějaký otázky tak klidně Vám odpoví vysvětlí. S prací jsem spokojený. Martina budu doporučovat.
Budu rád, když mi napíšete